10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2013-03-13
454

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2013-03-13

"Algemene Kunst- en Antiekveiling"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 454, pagine da 1 a 91, pagina corrente 1
De heilige familie
ITALIAN SCHOOL,De heilige familie,Venduehuis NL 2013-03-13
Numero di lotto 246
Olio, Tela
Italiaanse School (17/18e eeuw) De heilige familie olieverf op paneel, 33x21 (...)
1881 - 1941
Zittende man
GESTEL Leo 1881-1941,Zittende man,Venduehuis NL 2013-03-13
Numero di lotto 249
Tecnica mista
Leo Gestel (1881-1941) Zittende man l.o. get. en '20 zwart krijt en inkt, (...)
Palmbomen en flamboyant aan de rijstvelden
INDONESISCHE SCHOO,Palmbomen en flamboyant aan de rijstvelden,Venduehuis NL 2013-03-13
Numero di lotto 259
Allievo
Olio, Tavola
Indonesische School (20e eeuw) Palmbomen en flamboyant aan de rijstvelden (...)
XX-XXI
Dame gekleed voor het bal masqué
BAAMS T 1900-2000,Dame gekleed voor het bal masqué,Venduehuis NL 2013-03-13
Numero di lotto 264
Doek
T. Baams (20/21e eeuw) Dame gekleed voor het bal masqué gemengde techniek op (...)
Maurice Utrillo
ANONYMOUS,Maurice Utrillo,Venduehuis NL 2013-03-13
Numero di lotto 724
Stampa Offset
30.00 X 23.00 cm
Afbeelding van de schilder Maurice Utrillo (1883-1955), met hierop zijn handtekening in opdracht voor een vriend offsetprint, 30x23 (...)