Tecnica | | Olio, Tela |
| | Italiaanse School (17/18e eeuw) De heilige familie olieverf op paneel, 33x21 (...) |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Leo Gestel (1881-1941) Zittende man l.o. get. en '20 zwart krijt en inkt, (...) |
Palmbomen en flamboyant aan de rijstvelden |
Attribuzione | | Allievo |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Indonesische School (20e eeuw) Palmbomen en flamboyant aan de rijstvelden (...) |
Dame gekleed voor het bal masqué |
Tecnica | | Doek |
| | T. Baams (20/21e eeuw) Dame gekleed voor het bal masqué gemengde techniek op (...) |
Tecnica | | Stampa Offset |
| | Afbeelding van de schilder Maurice Utrillo (1883-1955), met hierop zijn handtekening in opdracht voor een vriend offsetprint, 30x23 (...) |