10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2011-05-18
507

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2011-05-18

"Halfjaarlijkse Kunst"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 507, pagine da 1 a 102, pagina corrente 1
1928 - 2004
Palazzo in Venetiƫ
BOUTER Victor 1928-2004,Palazzo in Venetië,1984,Venduehuis NL 2011-05-18
Numero di lotto 187
Acquarello
Victor Bouter (1928-2004) Palazzo in Venetiƫ r.o. get. en '84 aquarel, 32,5x38 (...)
Abstract figuur
Appel Karel Christiaan 1921-2006,Abstract figuur,Venduehuis NL 2011-05-18
Numero di lotto 497
Litografia, Colori
Aggiudicazione
Karel Appel (1921-2006) Abstract figuur, uit het album "Musique Barbare" r.o. (...)
Abstract
SCHOONHOVEN Johannes, Jan 1914-1994,Abstract,Venduehuis NL 2011-05-18
Numero di lotto 506
Litografia
Aggiudicazione
Jan Schoonhoven (1914-1994) Abstract r.o. in potlood get. en '62 - '68 litho, (...)
1890 - 1975
Roze anjers in gres vaasje en tinnen bakje
BOGMAN Jnr. Herman 1890-1975,Roze anjers in gres vaasje en tinnen bakje,Venduehuis NL 2011-05-18
Numero di lotto 59
Olio, Tela
Herman Bogman jr (1890-1975) Roze anjers in gres vaasje en tinnen bakje r.o. (...)
1886 - 1957
Bloesemboomgaard
de LINCE Marcel 1886-1957,Bloesemboomgaard,Venduehuis NL 2011-05-18
Numero di lotto 145
Olio, Tela
Marcel de Lince (1886-1958) Bloesemboomgaard r.o. get. 39x49 cm