Tecnica | | Acquarello |
| | Victor Bouter (1928-2004) Palazzo in Venetiƫ r.o. get. en '84 aquarel, 32,5x38 (...) |
Tecnica | | Litografia, Colori |
| | Karel Appel (1921-2006) Abstract figuur, uit het album "Musique Barbare" r.o. (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | Jan Schoonhoven (1914-1994) Abstract r.o. in potlood get. en '62 - '68 litho, (...) |
Roze anjers in gres vaasje en tinnen bakje |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Herman Bogman jr (1890-1975) Roze anjers in gres vaasje en tinnen bakje r.o. (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Marcel de Lince (1886-1958) Bloesemboomgaard r.o. get. 39x49 cm |