10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2009-09-02
451

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2009-09-02

"Algemene Kunst- en Antiekveiling"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Escludi opere senza immagine
Totali 451, pagine da 1 a 91, pagina corrente 1
1927 - 2000
Stilleven met 2 theepotten
VOLKERS Meinert 1927-2000,Stilleven met 2 theepotten,1960,Venduehuis NL 2009-09-02
Numero di lotto 198
Olio, Matita, Carta
0198 - Meindert Willem Volkers (1927-2000) "Stilleven met 2 theepotten" r.o. (...)
Rome II
Rams Willy 1922,Rome II,1972,Venduehuis NL 2009-09-02
Numero di lotto 391
Originale (Opera Firmata)
Cartone
0391 - Willy Rams (1922) "Rome II" l.b. get. en in dorso 1972 schilderskarton, (...)
Stadje aan de Engelse kust
ENGLISH SCHOOL,Stadje aan de Engelse kust,1872,Venduehuis NL 2009-09-02
Numero di lotto 428
Anonimo
Acquarello
0428 - Engelse School (19e eeuw) Stadje aan de Engelse kust r.o. onduidelijk get. en 1872 aquarel, z.l., 25x47 cm
1925 - 1991
La Vittoria
TINGUELY Jean 1925-1991,La Vittoria,Venduehuis NL 2009-09-02
Numero di lotto 766
Manifesto
0766 - Jean Tingueley (1925-1991) "La Vittoria" Milan 28.XI.1970 edition (...)
1885 - 1938
Aelbrechtskolk Delfshaven
SIRKS Jan 1885-1938,Aelbrechtskolk Delfshaven,Venduehuis NL 2009-09-02
Numero di lotto 733
Originale (Opera Firmata)
Stampa
Aggiudicazione
0733 - Jan Sirks (1885-1938) "Aelbrechtskolk Delfshaven" r.o. in potlood get. (...)