Stilleven met 2 theepotten |
Tecnica | | Olio, Matita, Carta |
| | 0198 - Meindert Willem Volkers (1927-2000) "Stilleven met 2 theepotten" r.o. (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Cartone |
| | 0391 - Willy Rams (1922) "Rome II" l.b. get. en in dorso 1972 schilderskarton, (...) |
Stadje aan de Engelse kust |
Attribuzione | | Anonimo |
Tecnica | | Acquarello |
| | 0428 - Engelse School (19e eeuw) Stadje aan de Engelse kust r.o. onduidelijk get. en 1872 aquarel, z.l., 25x47 cm |
Tecnica | | Manifesto |
| | 0766 - Jean Tingueley (1925-1991) "La Vittoria" Milan 28.XI.1970 edition (...) |
Aelbrechtskolk Delfshaven |
Tecnica | | Stampa |
| | 0733 - Jan Sirks (1885-1938) "Aelbrechtskolk Delfshaven" r.o. in potlood get. (...) |