Shakespeare, Winters tale |
Attribuzione | | Successore |
Tecnica | | Incisione |
| | Joseph Wright of Derby England 1734-1797. Efter. "Shakespeare, Winters tale". (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Sixten Lundbohm 1895-1982. Klassisk byggnad. Signerad Lundbohm. Olja på pannå, (...) |
Tecnica | | Olio, Tela, Tavola |
| | Sixten Lundbohm 1895-1982. "Bareno". Monogramsignerad SL. Samt signerad och (...) |
| | Sixten Lundbohm 1895-1982. Landskap. Signerad Lundbohm. Olja på duk lagd på (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Sixten Lundbohm 1895-1982. "Hamburgsön". Signerad Lundbohm samt daterad a (...) |