Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Arazzo |
| | MATS THESELIUS, matta, a-carpet, formgiven 2005, handtuftad, signerad t I/C, (...) |
Tecnica | | Gelatin silver print |
| | ALFRED STIEGLITZ 1864-1946 Snapshot Paris Gelatinsilverfotografi, ca 14 x 17,5 (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | TERESA PANASIUK Polen, född 1938 Utan titel Signerad T. Panasiuk och daterad (...) |
Tecnica | | Matita |
| | JAN SVENUNGSSON född 1961 Schornstein #34 Signerad och daterad Svenungsson okt (...) |
Tecnica | | Stampa |
| | JAN BENGTSSON född 1941 Nude #4 Platina palladium, ca 23 x 19 cm. Utförd 1995 |