Lövefannpå militart område |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Stampa |
| | 8118 D - SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Lövefannpå militart (...) |
Tecnica | | Olio |
| | 8209 - BYRON, W (1860-1920), tillskriven: Hamnmotiv, signerad W Byron, olja (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | 8226 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med obelisk, Palermo 1862, akvarell, otydligtsignerad, 16x25 |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 8248 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med hummer, otydligt signerad och daterad 78, olja på duk, 35x62 |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 8255 - BERG, Albert (1832-1916): Kustvy medsegelbåtar, signerad, olja (...) |