Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 9007 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lantidyll, olja på pannå, 40x36 Utrop: SEK 1 500 (EUR 160) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Litografia |
| | 9023 D - FRANSSON, Bengt (f.1935): Dansen, signerad, 111/360, litografi, 48x41 (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | 9024 D - FRANSSON, Bengt (f.1935): Pariscafé, signerad, 161/360, litografi, (...) |
Tecnica | | Olio |
| | 9025 D - WERNER, Hilding (1880-1944): "Höstmoln", signerad o daterad 1909, (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | 9033 D - PYK, Madeleine (född 1934): "Biljardspelaren", signerad Madeleine (...) |