| | Quest'opera d'arte è stata ripetutamente proposta in 2 aste. L'opera è stata proposta in asta la prima volta il 2009-06-15 dalla casa d'aste Stadsauktion Frihamnen a Landskrona.
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 8361 D - LÖFGREN , Robert (1893-1978):motiv från Bolla, Alicante, signerad R (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 8373 - BILLE. B ( 1900-tal); Segelfartyg på öppet hav, signerad B. Bille, olja (...) |
Tecnica | | Stampa |
| | 8538 - GRAFISKT BLAD, 1700-tal, Basilica S.Maria, Rom, 53x36 |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 8712 - MONOGRAMISTEN, CW, landskap, signerad C.W. 1904, olja på duk, 60x108 (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 8749 - WILD, F.W. strandbild med hus, signerad F.W. Wild, olja på papp, 21x31 (...) |