Tecnica | | Plexiglas |
| | 9229 - BORDSUR, "8 Pays", metall och plexiglas, höjd 11x17,5; urtavlan med repor |
Stilleben med blåsippor och äpple |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 9243 D - JOHANSSON, Leif (född 1950): Stilleben med blåsippor och äpple, (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 9244 D - JOHANSSON, Leif (född 1950): Stilleben, signerad Leif Johansson, olja (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 9278 D - K.S. BAKER, (1900-tal), Blomsterstilleben, signerad K S Baker, olja (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | 9324 - MESTER, Alexander Christoph Samuel (Estland 1816-45): tiggare utanför (...) |