Tecnica | | Acrilico |
| | Karolina Polak Podprogowo, 2018 akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: (...) |
Tecnica | | Tempera |
| | Jacek Cyganek Maestro, można piłeczkę?, 2018 tempera żółtkowa, płótno, 80 x (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Ewa Grajnert-Hałupka Animus, 2018 akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EGH (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Aleksandra Łatecka ur. 1989Konstrukcja XIV, 2018 akryl, profilowana deska, 95 (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Małgorzata Jastrzębska ur. 1975Nr 554, 2017 akryl, olej, płótno, 40 x 30 cm, (...) |