10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2018-06-20
78

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2018-06-20

"Young Art Auction"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 78, pagine da 1 a 16, pagina corrente 1
Podprogowo
POLAK KAROLINA 1979,Podprogowo,2018,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-06-20
Numero di lotto 1
Acrilico
Karolina Polak Podprogowo, 2018 akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: (...)
Maestro, można piłeczkę?
CYGANEK Jacek 1988,Maestro, można piłeczkę?,2018,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-06-20
Numero di lotto 4
Tempera
Jacek Cyganek Maestro, można piłeczkę?, 2018 tempera żółtkowa, płótno, 80 x (...)
GRAJNERT HAłUPKA Ewa,Animus,2018,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-06-20
Numero di lotto 6
Acrilico
Ewa Grajnert-Hałupka Animus, 2018 akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EGH (...)
Konstrukcja XIV
Łatecka Aleksandra 1989,Konstrukcja XIV,2018,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-06-20
Numero di lotto 8
Acrilico
Aleksandra Łatecka ur. 1989Konstrukcja XIV, 2018 akryl, profilowana deska, 95 (...)
JASTRZEBSKA Malgorzata 1975,Nr 554,2017,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-06-20
Numero di lotto 11
Olio, Tela
Małgorzata Jastrzębska ur. 1975Nr 554, 2017 akryl, olej, płótno, 40 x 30 cm, (...)