Tecnica | | Acquarello |
| | Stanisław Gibiński 1882 Rzeszów ? 1971 KatowiceW drodze na polowanie akwarela, (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Jan Kuśmidrowicz 1886 ? po 1938Zima w Tatarowie olej, tektura, 45 x 60 cm, (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Jerzy Kossak 1886 Kraków - 1955 tamżeRanny ułan, 1940 r. olej, tektura, 33,5 x (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Artur Wacław Wielogłowski 1860 Odonów-1933 WarszawaWyciąganie drewna, 1927 r. (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Wlastimil Hofman 1881 Praga - 1970 Szklarska PorębaAutoportret, 1969 r. olej, (...) |