10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2017-09-21
91

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2017-09-21

Catalogo dei Lotti in Asta

"Varia"

Totali 91, pagine da 1 a 19, pagina corrente 1
1882 - 1971
W drodze na polowanie
GIBINSKI Stanislaw 1882-1971,W drodze na polowanie,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-09-21
Numero di lotto 1
Acquarello
Stanisław Gibiński 1882 Rzeszów ? 1971 KatowiceW drodze na polowanie akwarela, (...)
Zima w Tatarowie
KUSMIDROWICZ Jan Kazimierz 1886-1938,Zima w Tatarowie,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-09-21
Numero di lotto 2
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tavola
Jan Kuśmidrowicz 1886 ? po 1938Zima w Tatarowie olej, tektura, 45 x 60 cm, (...)
1886 - 1955
Ranny ułan
KOSSAK Jerzy 1886-1955,Ranny ułan,1940,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-09-21
Numero di lotto 3
Olio, Tavola
Jerzy Kossak 1886 Kraków - 1955 tamżeRanny ułan, 1940 r. olej, tektura, 33,5 x (...)
Wyciąganie drewna
WIELOGŁOWSKI STARYKOŃ Wacław Artur 1860-1933,Wyciąganie drewna,1927,Sopocki Dom Aukcjny 2017-09-21
Numero di lotto 4
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tela
Artur Wacław Wielogłowski 1860 Odonów-1933 WarszawaWyciąganie drewna, 1927 r. (...)
1881 - 1970
Autoportret
HOFMAN Wlastimil 1881-1970,Autoportret,1969,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-09-21
Numero di lotto 5
Olio, Tela
Wlastimil Hofman 1881 Praga - 1970 Szklarska PorębaAutoportret, 1969 r. olej, (...)