10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2017-02-18
54

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2017-02-18

"XXI Century Art Auction"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 54, pagine da 1 a 11, pagina corrente 1
Bez tytułu
HUL Edyta 1986,Bez tytułu,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-02-18
Numero di lotto 8
Olio, Tela
Edyta Hul ur. 1986 Bez tytułu, 2016 olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na (...)
White illumination
COSMA Damian 1976,White illumination,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-02-18
Numero di lotto 34
Acrilico
Damian Cosma ur. 1976 White illumination, 2016/17 akryl, płótno, 100 x 80 cm, (...)
Jesteś taka piękna
NADOLLE Marta 1989,Jesteś taka piękna,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-02-18
Numero di lotto 51
Olio, Tela
Marta Nadolle ur. 1989 Jesteś taka piękna, 2016 olej, płótno, 50 x 70 cm, (...)
Ulica II
Jacek Lukasz 1978,Ulica II,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-02-18
Numero di lotto 53
Olio, Tela
Łukasz Jacek ur. 1978 Ulica II, 2016 olej, płótno, 90 x 145 cm, sygn. p.d.: (...)
Siedem lat nieszczęścia milczącej
KOLACKA Anna 1992,Siedem lat nieszczęścia milczącej,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-02-18
Numero di lotto 2
Olio, Tela
Aggiudicazione
Anna Kołacka ur. 1992 Siedem lat nieszczęścia milczącej, 2014 olej, płótno, (...)