Tecnica | | Olio, Tela |
| | Edyta Hul ur. 1986 Bez tytułu, 2016 olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Damian Cosma ur. 1976 White illumination, 2016/17 akryl, płótno, 100 x 80 cm, (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Marta Nadolle ur. 1989 Jesteś taka piękna, 2016 olej, płótno, 50 x 70 cm, (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Łukasz Jacek ur. 1978 Ulica II, 2016 olej, płótno, 90 x 145 cm, sygn. p.d.: (...) |
Siedem lat nieszczęścia milczącej |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Anna Kołacka ur. 1992 Siedem lat nieszczęścia milczącej, 2014 olej, płótno, (...) |