Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 Kraków Droga - Zaryte olej, tektura, 18,5 x (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 Kraków Rzeka Raba olej, tektura, 13 × 19,5 cm (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Jacek Pałucha ur. 1966 Częstochowa Green, 2015 r. akryl, płótno, 81 × 65 cm (...) |
Tecnica | | Pastelli |
| | Stasys Eidrigevicius ur. 1943 Mediniškiai/Litwa Cień, 2003 r. pastel, papier, (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Stanisław Fabijański 1865 Paryż - 1947 Kraków Martwa natura z kwiatami, 1912 (...) |