Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Linoleografia colori |
| | Grupa ^ Arenda Lion song, 2015 linoryt, batik, 40 x 30 cm, sygn. l.d. ^ (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Marek Bieleń Marzanna I, 2011 olej, płótno, 100 x 110, sygn. p.d.: MB (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Michalina Choroszczak Odloty II, 2016 olej, akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Edyta Duduś Sowa śpiąca, 2015 akryl, kredka, płótno, 60 x 40 cm, sygn.: ed (...) |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Lilia Fijałkowska Na ławeczce, 2015 technika własna, digital mixt, płótno, 73 (...) |