10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2014-08-16
76

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2014-08-16

Catalogo dei Lotti in Asta

"August Auction"

Totali 76, pagine da 1 a 16, pagina corrente 1
Space Kamasutra
AMBROZIAK Piotr 1971,Space Kamasutra,2012,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numero di lotto 1
Originale (Opera Firmata)
Tecnica mista
Piotr Ambroziak Space Kamasutra, 2012 olej, oil sticks, akryl, płótno, 200 x (...)
Trailer house
RATAJCZYK Łukasz 1989,Trailer house,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numero di lotto 3
Originale (Opera Firmata)
Acrilico
Łukasz Ratajczyk Trailer house, 2014 akryl, płótno, 100 x 70 cm naklejka (...)
Gaja - noc
TEPEREK Urszula 1985,Gaja - noc,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numero di lotto 4
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tela
Urszula Teperek Gaja - noc, 2014 olej, płótno, 90 x 90cm sygn. na odwrocie: (...)
Candy Afternoon
SEK Malgorzata 1973,Candy Afternoon,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numero di lotto 5
Originale (Opera Firmata)
Acrilico
Małgorzata Sęk Candy Afternoon, 2014 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.
Ga40.232 z cyklu Zawodnicy
BAKALARZ Adam 1989,Ga40.232 z cyklu Zawodnicy,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numero di lotto 6
Originale (Opera Firmata)
Acrilico
Adam Bakalarz Ga40.232 z cyklu Zawodnicy akryl, płótno, 130 x 90 cm sygn. na (...)