Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Piotr Ambroziak Space Kamasutra, 2012 olej, oil sticks, akryl, płótno, 200 x (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Łukasz Ratajczyk Trailer house, 2014 akryl, płótno, 100 x 70 cm naklejka (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Urszula Teperek Gaja - noc, 2014 olej, płótno, 90 x 90cm sygn. na odwrocie: (...) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Małgorzata Sęk Candy Afternoon, 2014 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. |
Ga40.232 z cyklu Zawodnicy |
Tecnica | | Acrilico |
| | Adam Bakalarz Ga40.232 z cyklu Zawodnicy akryl, płótno, 130 x 90 cm sygn. na (...) |