Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio |
| | Teodor Urtnowski 1881 Toruń - 1963 Akwizgran Nad Motławą, lata 20. XX w. olej, (...) |
Długie Pobrzeże w Gdańsku |
Tecnica | | Olio |
| | Ferdinand Schmutzer 1870-1928 Długie Pobrzeże w Gdańsku olej, sklejka, 37,5 × (...) |
Przy Długim Pobrzeżu w Gdańsku |
Tecnica | | Acquarello |
| | Marian Mokwa 1889 Malary - 1987 Sopot Przy Długim Pobrzeżu w Gdańsku, 1924 r. (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | Erwin Elster 1887-1977 Ratusz w Gdańsku akwarela, papier, 61,5 × 44 cm w (...) |
Tecnica | | Acquaforte |
| | Paul Kreisel 1891-1982 Długi Targ z ratuszem akwaforta, akwatinta, wym. płyty: (...) |