10609
Soga
Bratislava
Slovakia
2015-07-09
257

SOGA

Slovakia, Bratislava, 2015-07-09

"Opere d'arte e oggetti d'antiquariato"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 257, pagine da 1 a 52, pagina corrente 1
1914 - 1987
Zimný podvečer
MEDVECKA MARIA 1914-1987,Zimný podvečer,1980,Soga SK 2015-07-09
Numero di lotto 18
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tavola
Narodila sa11. 10. 1914 v Medvedzí na Orave, zomrela 23. 4. 1987 v Bratislave. (...)
1882 - 1965
Odmäk v lese
JASUSCH Anton 1882-1965,Odmäk v lese,1914,Soga SK 2015-07-09
Numero di lotto 67
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tavola
Anton Jasusch sa narodil 25. 4. 1882 v Košiciach, zomrel 3. 7. 1965 v (...)
Domáci oltárik (sv. Ján Nepomucký)
EUROPEAN SCHOOL,Domáci oltárik (sv. Ján Nepomucký),Soga SK 2015-07-09
Numero di lotto 154
Tecnica mista
Neznámy stredoeurópsky autor (XVIII.) Domáci oltárik (sv. Ján Nepomucký) Okolo (...)
1931 - 1998
Traja
PASTEKA Milan 1931-1998,Traja,1970,Soga SK 2015-07-09
Numero di lotto 222
Originale (Opera Firmata)
Pastelli
Milan Paštéka sa narodil sa 20. 5. 1931 v Trenčíne. Zomrel 23. 9. 1998. (...)
1931 - 1998
Traja v interiéri
PASTEKA Milan 1931-1998,Traja v interiéri,1974,Soga SK 2015-07-09
Numero di lotto 223
Originale (Opera Firmata)
Tempera