Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Narodila sa11. 10. 1914 v Medvedzí na Orave, zomrela 23. 4. 1987 v Bratislave. (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Anton Jasusch sa narodil 25. 4. 1882 v Košiciach, zomrel 3. 7. 1965 v (...) |
Domáci oltárik (sv. Ján Nepomucký) |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Neznámy stredoeurópsky autor (XVIII.) Domáci oltárik (sv. Ján Nepomucký) Okolo (...) |
Tecnica | | Pastelli |
| | Milan Paštéka sa narodil sa 20. 5. 1931 v Trenčíne. Zomrel 23. 9. 1998. (...) |
Tecnica | | Tempera |