Tecnica | | Incisione, Legno |
| | MOŹDZIERZ Kazimierz Miasteczko sygn. p.d. drzeworyt 11.6x18.5 |
Tecnica | | Litografia |
| | ORDA Napoleon Winnagóra[Księstwo Poznańskie, litografowane w Litografii (...) |
Tecnica | | Acquaforte |
| | RÓZGA Leszek Osty (1982) sygn. dat. p.d. sucha igła, akwaforta barwna 7.5x9.9 (...) |
Tecnica | | Mezzatinta |
| | ŻURAKOWSKA Małgorzata Apokalipsa (Fala II, 1984) sygn. dat. p.d. mezzotinta (...) |
Kiedy odlatują ptaki - wersja III |
Tecnica | | Acquatinta |
| | SNARSKA Irena Kiedy odlatują ptaki - wersja III (1977) sygn. dat. p.d. (...) |