10996
Rynek Sztuki
Lodz
Poland
2010-04-25
100

RYNEK SZTUKI

Poland, Lodz, 2010-04-25

Catalogo dei Lotti in Asta

"140 Aukcja Dziel Sztuki"

Totali 100, pagine da 1 a 20, pagina corrente 1
Miasteczko
ANONYMOUS,Miasteczko,Rynek Sztuki PL 2010-04-25
Numero di lotto 54
Incisione, Legno
PLN 190 (EUR 49)
11.60 X 18.50 cm
MOŹDZIERZ Kazimierz Miasteczko sygn. p.d. drzeworyt 11.6x18.5
1807 - 1883
Winnagóra
ORDA Napoleon 1807-1883,Winnagóra,1827,Rynek Sztuki PL 2010-04-25
Numero di lotto 57
Litografia
ORDA Napoleon Winnagóra[Księstwo Poznańskie, litografowane w Litografii (...)
1924 - 2015
Osty
ROZGA Leszek 1924-2015,Osty,1982,Rynek Sztuki PL 2010-04-25
Numero di lotto 68
Acquaforte
RÓZGA Leszek Osty (1982) sygn. dat. p.d. sucha igła, akwaforta barwna 7.5x9.9 (...)
ŻURAKOWSKA Małgorzata,Apokalipsa,1984,Rynek Sztuki PL 2010-04-25
Numero di lotto 99
Mezzatinta
ŻURAKOWSKA Małgorzata Apokalipsa (Fala II, 1984) sygn. dat. p.d. mezzotinta (...)
1934 - 2013
Kiedy odlatują ptaki - wersja III
SNARSKA Irena 1934-2013,Kiedy odlatują ptaki - wersja III,1977,Rynek Sztuki PL 2010-04-25
Numero di lotto 79
Acquatinta
SNARSKA Irena Kiedy odlatują ptaki - wersja III (1977) sygn. dat. p.d. (...)