Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | China |
| | Henryk LANGERMAN (1896-1944) Macierzyństwo, 1926 tusz lawowany, akwarela, (...) |
Letnisko [Drzewa we frontowym ogrodzie] |
Tecnica | | Gouache |
| | Emmanuel KATZ [Mane-Katz] (1894-1962) Letnisko [Drzewa we frontowym ogrodzie] (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926) Chłop w kożuchu, 1909 akwarela, papier; 40,2 x (...) |
Kompozycja - Polska Walcząca |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964) Kompozycja - Polska Walcząca technika mieszana (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | Karol STOBIECKI (1908-1970) Bitwa pod Raszynem, 1956? akwarela na podrysowaniu (...) |