10548
Rempex
Warsaw
Poland
2017-02-22
158

REMPEX

Poland, Warsaw, 2017-02-22

"Antiques And Works of Art"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 158, pagine da 1 a 32, pagina corrente 1
1896 - 1944
Macierzyństwo
LANGERMAN Henryk 1896-1944,Macierzyństwo,1926,Rempex PL 2017-02-22
Numero di lotto 102
Originale (Opera Firmata)
China
Henryk LANGERMAN (1896-1944) Macierzyństwo, 1926 tusz lawowany, akwarela, (...)
1894 - 1962
Letnisko [Drzewa we frontowym ogrodzie]
MANE KATZ Emmanuel 1894-1962,Letnisko [Drzewa we frontowym ogrodzie],Rempex PL 2017-02-22
Numero di lotto 103
Gouache
Emmanuel KATZ [Mane-Katz] (1894-1962) Letnisko [Drzewa we frontowym ogrodzie] (...)
1848 - 1926
Chłop w kożuchu
RYBKOVSKI Tadeusz 1848-1926,Chłop w kożuchu,1909,Rempex PL 2017-02-22
Numero di lotto 105
Originale (Opera Firmata)
Acquarello
Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926) Chłop w kożuchu, 1909 akwarela, papier; 40,2 x (...)
1875 - 1964
Kompozycja - Polska Walcząca
DUNIKOWSKI Xavery 1875-1964,Kompozycja - Polska Walcząca,Rempex PL 2017-02-22
Numero di lotto 108
Tecnica mista
Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964) Kompozycja - Polska Walcząca technika mieszana (...)
1908 - 1970
Bitwa pod Raszynem
STOBIECKI Karol 1908-1970,Bitwa pod Raszynem,1956,Rempex PL 2017-02-22
Numero di lotto 109
Originale (Opera Firmata)
Acquarello
Karol STOBIECKI (1908-1970) Bitwa pod Raszynem, 1956? akwarela na podrysowaniu (...)