10548
Rempex
Warsaw
Poland
2008-04-23
57

REMPEX

Poland, Warsaw, 2008-04-23

"27th Contemporary Art Online Auction"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 57, pagine da 1 a 12, pagina corrente 1
Pod krzyżem
BIELECKI Jerzy 1955,Pod krzyżem,Rempex PL 2008-04-23
Numero di lotto 101
Incisione, Legno
Aggiudicazione
drzeworyt, papier, 13,5 x 15 cm (odcisk klocka); sygn. p.d.: JSiedlecki (...)
Die Karlsschüler.
BAUER Johann Balthazar 1811-1883,Die Karlsschüler.,Rempex PL 2008-04-23
Numero di lotto 104
Litografia
Aggiudicazione
Johann B. BAUER (1811-1883) - ?, Franz SCHAMS (1823-1883) Die Karlsschüler. (...)
Dwie kobiety jedzące jabłka Z serii: Jabłka
PIECHOWSKI Marek 1968,Dwie kobiety jedzące jabłka Z serii: Jabłka,Rempex PL 2008-04-23
Numero di lotto 13
Litografia
Marek PIECHOWSKI (ur. 1968) Dwie kobiety jedzące jabłka Z serii: Jabłka (...)
Z cyklu Niekończąca się opowieść
lis barbara 1957,Z cyklu Niekończąca się opowieść,Rempex PL 2008-04-23
Numero di lotto 55
Pastelli, Carta
Barbara LIS (ur. 1957) Z cyklu Niekończąca się opowieść pastel olejna, papier, (...)
Numero di lotto 56
Pastelli, Carta
pastel olejna, papier, 43,5 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: Lis / (...)