Tecnica | | Incisione, Legno |
| | drzeworyt, papier, 13,5 x 15 cm (odcisk klocka); sygn. p.d.: JSiedlecki (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | Johann B. BAUER (1811-1883) - ?, Franz SCHAMS (1823-1883) Die Karlsschüler. (...) |
Dwie kobiety jedzące jabłka Z serii: Jabłka |
Tecnica | | Litografia |
| | Marek PIECHOWSKI (ur. 1968) Dwie kobiety jedzące jabłka Z serii: Jabłka (...) |
Z cyklu Niekończąca się opowieść |
Tecnica | | Pastelli, Carta |
| | Barbara LIS (ur. 1957) Z cyklu Niekończąca się opowieść pastel olejna, papier, (...) |
Tecnica | | Pastelli, Carta |
| | pastel olejna, papier, 43,5 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: Lis / (...) |