10548
Rempex
Warsaw
Poland
2006-08-30
84

REMPEX

Poland, Warsaw, 2006-08-30

Catalogo dei Lotti in Asta

"112 Aukcja Sztuki Dawnej"

Totali 84, pagine da 1 a 17, pagina corrente 1
Na tarasie w Capri
RYCHTER JANOWSKA Bronislawa 1868-1953,Na tarasie w Capri,Rempex PL 2006-08-30
Numero di lotto 206
Argilla
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława Na tarasie w Capri gwasz, papier, 9,5 x 13,8 cm (w (...)
Karykatury
KOSTYROWICZ Kazimierz 1884-1928,Karykatury,Rempex PL 2006-08-30
Numero di lotto 202
Originale (Opera Firmata)
China
KOSTYNOWICZ Tytus Kazimierz Karykatury tusz, akwarela, karton, 48,7 x 59 cm; (...)
1898 - 1978
Ty i Pan
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Ty i Pan,Rempex PL 2006-08-30
Numero di lotto 106
China
Ty i Pan piórko, tusz, akwarela, papier, 43 x 33 cm; sygn. p.d.: maja 60 (...)
Jeździec na koniu przekraczający rzekę
ANONYMOUS,Jeździec na koniu przekraczający rzekę,Rempex PL 2006-08-30
Numero di lotto 104
Seppia, Carta
PLN 1.200 (EUR 303)
29.00 X 38.50 cm
Malarz nieokreślony, włoski XVII w. Jeździec na koniu przekraczający rzekę piórko, sepia, papier, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy); liczne uszkodzenia papieru 1 200 zł 1 200 zł
1917 - 2004
Taniec
GOLDBERG Chaïm 1917-2004,Taniec,Rempex PL 2006-08-30
Numero di lotto 101
Quest'opera d'arte è stata ripetutamente proposta in 2 aste. L'opera è stata proposta in asta la prima volta il 2006-08-30 dalla casa d'aste Rempex a Warsaw.
Acquaforte
GOLDBERG Chaim Taniec akwaforta, papier, 32 x 44,7 cm (odcisk płyty); sygn. (...)