Tecnica | | Argilla |
| | RYCHTER-JANOWSKA Bronisława Na tarasie w Capri gwasz, papier, 9,5 x 13,8 cm (w (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | China |
| | KOSTYNOWICZ Tytus Kazimierz Karykatury tusz, akwarela, karton, 48,7 x 59 cm; (...) |
Tecnica | | China |
| | Ty i Pan piórko, tusz, akwarela, papier, 43 x 33 cm; sygn. p.d.: maja 60 (...) |
Jeździec na koniu przekraczający rzekę |
Tecnica | | Seppia, Carta |
| | Malarz nieokreślony, włoski XVII w. Jeździec na koniu przekraczający rzekę piórko, sepia, papier, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy); liczne uszkodzenia papieru 1 200 zł 1 200 zł |
| | Quest'opera d'arte è stata ripetutamente proposta in 2 aste. L'opera è stata proposta in asta la prima volta il 2006-08-30 dalla casa d'aste Rempex a Warsaw.
Tecnica | | Acquaforte |
| | GOLDBERG Chaim Taniec akwaforta, papier, 32 x 44,7 cm (odcisk płyty); sygn. (...) |