11001
Polwiss Art
Warsaw
Poland
2011-02-21
107

POLWISS ART

Poland, Warsaw, 2011-02-21

"VI Aukcja Mlodej Sztuki"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 107, pagine da 1 a 22, pagina corrente 1
Bez tytułu
BORKOWSKA Agnieszka 1978,Bez tytułu,2011,Polwiss Art PL 2011-02-21
Numero di lotto 1
Olio, Tela
Aggiudicazione
Agnieszka Borkowska Bez tytułu, 2011 numer katalogowy: 1 olej, płótno 73x92 cm (...)
MICHALIK Piotr,Plecy,2009,Polwiss Art PL 2011-02-21
Numero di lotto 2
Acrilico
Aggiudicazione
Piotr Michalik Plecy, 2009 numer katalogowy: 2 akryl, płótno 50x30 cm powiększ (...)
ZIELASKOWSKA Gossia 1983,Lot,2008,Polwiss Art PL 2011-02-21
Numero di lotto 3
Olio, Tela
Aggiudicazione
Gossia Zielaskowska Lot, 2008 numer katalogowy: 3 olej, płótno 70x100 cm (...)
Ulica
LASA Roman 1975,Ulica,2010,Polwiss Art PL 2011-02-21
Numero di lotto 4
Acrilico
Aggiudicazione
Roman Lasa Ulica, 2010 numer katalogowy: 4 akryl, płótno 71,5x49,5 cm powiększ (...)
Real z cyklu Romantic
SWACHA Seweryn 1979,Real z cyklu Romantic,2010,Polwiss Art PL 2011-02-21
Numero di lotto 5
Acrilico
Aggiudicazione
Seweryn Swacha Real z cyklu Romantic, 2010 numer katalogowy: 5 wydruk, akryl, (...)