Füstölgő kentaur bemautatása |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | China |
| | Almásy Aladár (1946): Füstölgő kentaur bemautatása tus, papír 45 x 31 cm (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Angyalföldi Szabó Zoltán (1928): Utcarészlet olaj, farost 140 x 170 cm j.j.l.: (...) |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Bálint Endre (1914-1986): Tóparti fák vegyes technika, papír 50 x 66 cm (...) |
Tecnica | | China, Carta |
| | Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj tus, papír 17,5 x 26 cm j.j.l.: Barcsay |
Tecnica | | Litografia, Colori |
| | Baska József (1935): Bioformák szitanyomat, papír 84 x 60 cm j.n. |