Tecnica | | Litografia |
| | Tétel 109: Vaszary János (1867-1939): Akt litográfia, papír, 40 x 27 cm,j.n. |
Tecnica | | Litografia |
| | Tétel 110: Vaszary János (1867-1939): Akt lepedővel litográfia, papír, 40 x 27 (...) |
| | Quest'opera d'arte è stata ripetutamente proposta in 2 aste. L'opera è stata proposta in asta la prima volta il 2010-05-12 dalla casa d'aste Pinter a Budapest.
Tecnica | | Litografia |
| | Tétel 111: Vaszary János (1867-1939): Salome tánca litográfia, papír, 40 x 27 (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | Tétel 112: Vaszary János (1867-1939): Szónokló litográfia, papír, 29 x 32 (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | Tétel 106: Udvary Pál (1900-1987): Törökbálint akvarell, papír, 29 x 39 (...) |