PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | 1. Wiktor KORECKI PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM Olej, tektura; 74 x 34 cm (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 2. Zdzisław JASIŃSKI DWIE KWIACIARKI, 1925 Olej, płótno naklejone na tekturę; (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 6. Lipot ILLENCZ (Leopold ILLENZ) MACIERZYŃSTWO Olej, płótno; 100 x 71 cm (...) |
BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | 7. Aleksander LASZENKO BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA, 1927 Olej, płótno; 100 x (...) |
Tecnica | | Pastelli |
| | 9. Alfons KARPIŃSKI PORTRET ZOFII KOZAK Pastel, papier; 49 x 38,5 cm (w (...) |