10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2010-02-13
119

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2010-02-13

"Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 119, pagine da 1 a 24, pagina corrente 1
1910 - 1973
PAŁAC NA WODZIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE
WĄSOWICZ Dariusz 1910-1973,PAŁAC NA WODZIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE,Ostoya PL 2010-02-13
Numero di lotto 190A
Acquarello
WĄSOWICZ Dariusz PAŁAC NA WODZIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE, (...)
PEJZAŻ LETNI Z AUGUSTOWA
FRACKIEWICZ Aleksander,PEJZAŻ LETNI Z AUGUSTOWA,1962,Ostoya PL 2010-02-13
Numero di lotto 210A
Acquarello
FRĄCKIEWICZ Aleksander Akwarela, papier; 23,5 x 35 cm Sygnowany l.d.: A. (...)
PEJZAŻ JESIENNY Z AUGUSTOWA
FRACKIEWICZ Aleksander,PEJZAŻ JESIENNY Z AUGUSTOWA,1968,Ostoya PL 2010-02-13
Numero di lotto 250A
Acquarello
FRĄCKIEWICZ Aleksander Akwarela, papier; 25,3 x 37 cm Sygnowany p.d.: A. (...)
MARZĄC O?
ANONYMOUS,MARZĄC O?,Ostoya PL 2010-02-13
Numero di lotto 182
Acquaforte, Acquatinta
PLN 660 (EUR 164)
31.70 X 23.70 cm
ARTYSTA nieokreślony, polski, XXw. Akwaforta, akwatinta, papier collée; 31,7 x 23,7 cm Sygnowana, datowana: l.d.: "Dreaming ?", 2/50, S.WAP(rak) (?) |2004/2005 imp. fem. | Etching/Aquatint/ papier collée | ?Marząc o?"| Akwaforta/Akwatinta/papier collée
PEJZAŻ HOLENDERSKI Z ZAGRODĄ NAD RZEKĄ
KLAUSEN E 1900-1900,PEJZAŻ HOLENDERSKI Z ZAGRODĄ NAD RZEKĄ,Ostoya PL 2010-02-13
Numero di lotto 35
Olio
E. KLAUSEN, 1. poł. XX w. PEJZAŻ HOLENDERSKI Z ZAGRODĄ NAD RZEKĄ Olej, (...)