Miłośników ekslibrisu i pięknej książki |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | (ZAPROSZENIE) na czwarte spotkanie miłośników ekslibrisu i pięknej książki w Instytucie Polskim i Muzeum im. Gen. Sikorskiego w Londynie, w sobotę 12 lutego 1972 roku, k. 2, 21 x 10 cm (druk czysty, niewypełniony). Na okładce linoryt St. Gliwy, sygnowany (...) |
Tecnica | | Fotografia |
| | WODZICKI Henryk (1877-?) Fotografia wizytowa. Fiume (Rijeka) ok. 1900. 10,5 x (...) |
Anfang des XVIIten Jahrhunderts |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | POLNISCH Edelfrau Anfang des XVIIten Jahrhunderts" (Szlachta Polska w stroju z (...) |
Tecnica | | Acquaforte |
| | ZAKRZEWSKI Władysław WAWEL akwaforta, 10 x 7 cm, sygnowana u dołu ołówkiem (...) |
Sylwetki portretowe ludzi |
Tecnica | | China, Carta |
| | FLISAK Jerzy Sylwetki portretowe ludzi świata filmu, muzyki i kultury, tusz, (...) |