10994
Okna Sztuki
Warsaw
Poland
2009-06-20
77

OKNA SZTUKI

Poland, Warsaw, 2009-06-20

"Aukcja książek, rękopisów, grafiki"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 77, pagine da 1 a 16, pagina corrente 1
Miłośników ekslibrisu i pięknej książki
ANONYMOUS,Miłośników ekslibrisu i pięknej książki,Okna Sztuki PL 2009-06-20
Numero di lotto 411
Olio, Tela
PLN 120 (EUR 27)
Aggiudicazione
PLN 120 (EUR 27)
(ZAPROSZENIE) na czwarte spotkanie miłośników ekslibrisu i pięknej książki w Instytucie Polskim i Muzeum im. Gen. Sikorskiego w Londynie, w sobotę 12 lutego 1972 roku, k. 2, 21 x 10 cm (druk czysty, niewypełniony). Na okładce linoryt St. Gliwy, sygnowany (...)
Fiume (Rijeka)
WODZICKI Henryk 1877,Fiume (Rijeka),1900,Okna Sztuki PL 2009-06-20
Numero di lotto 483
Fotografia
WODZICKI Henryk (1877-?) Fotografia wizytowa. Fiume (Rijeka) ok. 1900. 10,5 x (...)
Anfang des XVIIten Jahrhunderts
POLISH SCHOOL,Anfang des XVIIten Jahrhunderts,Okna Sztuki PL 2009-06-20
Numero di lotto 255
Olio, Tela
Aggiudicazione
POLNISCH Edelfrau Anfang des XVIIten Jahrhunderts" (Szlachta Polska w stroju z (...)
WAWEL
ZAKRZEWSKI Wlodzimierz 1916-1992,WAWEL,Okna Sztuki PL 2009-06-20
Numero di lotto 273
Acquaforte
Aggiudicazione
ZAKRZEWSKI Władysław WAWEL akwaforta, 10 x 7 cm, sygnowana u dołu ołówkiem (...)
1930 - 2008
Sylwetki portretowe ludzi
FLISAK Jersy 1930-2008,Sylwetki portretowe ludzi,Okna Sztuki PL 2009-06-20
Numero di lotto 460
China, Carta
Aggiudicazione
FLISAK Jerzy Sylwetki portretowe ludzi świata filmu, muzyki i kultury, tusz, (...)