11258
Kepcsarnok
Budapest
Hungary
2011-05-07
197

KEPCSARNOK

Hungary, Budapest, 2011-05-07

Catalogo dei Lotti in Asta

"Paintings, Graphics and Statuette"

Totali 197, pagine da 1 a 40, pagina corrente 1
Vivát Fellini
TAMáS Asszonyi 1942,Vivát Fellini,Kepcsarnok HU 2011-05-07
Numero di lotto 4
Bronzo
Tétel 4: Asszonyi Tamás (1942): Vivát Fellini bronz érem, kétoldalas, 8,7 cm (...)
Japán táj
Bakallár József 1940,Japán táj,Kepcsarnok HU 2011-05-07
Numero di lotto 6
Olio
Tétel 6: Bakallár József (1940): Japán táj olaj, farost, 60x80 cm jjl.
1915 - 1997
Dinamikus táj
Ballagó Imre 1915-1997,Dinamikus táj,Kepcsarnok HU 2011-05-07
Numero di lotto 7
Olio
Tétel 7: Ballagó Imre (1915-1997): Dinamikus táj olaj, farost, 60x80 cm jbl.
1935 - 2017
Csendélet
BASKA Jozsef 1935-2017,Csendélet,Kepcsarnok HU 2011-05-07
Numero di lotto 10
Olio
Tétel 10: Baska József (1935): Csendélet olaj, farost, 70x70 cm jjl.
1935 - 2017
Szürke kép I
BASKA Jozsef 1935-2017,Szürke kép I,Kepcsarnok HU 2011-05-07
Numero di lotto 11
Olio
Tétel 11: Baska József (1935): Szürke kép I. olaj, vászon, 40x40 cm jjl.