Tecnica | | Bronzo |
| | Tétel 4: Asszonyi Tamás (1942): Vivát Fellini bronz érem, kétoldalas, 8,7 cm (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Tétel 6: Bakallár József (1940): Japán táj olaj, farost, 60x80 cm jjl. |
Tecnica | | Olio |
| | Tétel 7: Ballagó Imre (1915-1997): Dinamikus táj olaj, farost, 60x80 cm jbl. |
Tecnica | | Olio |
| | Tétel 10: Baska József (1935): Csendélet olaj, farost, 70x70 cm jjl. |
Tecnica | | Olio |
| | Tétel 11: Baska József (1935): Szürke kép I. olaj, vászon, 40x40 cm jjl. |