11246
GoldArt
Bucharest
Romania
2017-04-26
170

GOLDART

Romania, Bucharest, 2017-04-26

Catalogo dei Lotti in Asta

"Travel trough time-Old times and modern paint"

Totali 170, pagine da 1 a 34, pagina corrente 1
Biserica lui Bucur / Bucur's Church
Scheleti Alexandru Poitevin 1879-1959,Biserica lui Bucur / Bucur's Church,GoldArt RO 2017-04-26
Numero di lotto 13
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Base d'asta
Lot 13: Alexandru Poitevin Scheletti (1879-1959) - Biserica lui Bucur / (...)
Gondole la Veneția / Gondolas in Venice
Scheleti Alexandru Poitevin 1879-1959,Gondole la Veneția / Gondolas in Venice,GoldArt RO 2017-04-26
Numero di lotto 15
Originale (Opera Firmata)
Acquatinta
Base d'asta
Lot 15: Alexandru Poitevin Scheletti (1879-1959) - Gondole la Veneția / (...)
1905 - 1985
Drumul de fier / Railroad
BELA Gy Szabo 1905-1985,Drumul de fier / Railroad,1962,GoldArt RO 2017-04-26
Numero di lotto 16
Originale (Opera Firmata)
Targa stampata
Base d'asta
Lot 16: Bela Gy Szabo (1905-?) - Drumul de fier / Railroad Description: (...)
Iarna / Winter
VASILE SIMINIUC Anghel 1949,Iarna / Winter,GoldArt RO 2017-04-26
Numero di lotto 109
Originale (Opera Firmata)
Pastelli
Base d'asta
Lot 109: Anghel Vasile Siminiuc (n. 1949) - Iarna / Winter Description: (...)
Un muscal din Bucureștiul vechi / A teamster from old Bucharest
SCHWEITZER CUMPANA Rudolf,Un muscal din Bucureștiul vechi / A teamster from ,1925,GoldArt 2017-04-26
Numero di lotto 1
Originale (Opera Firmata)
Carboncino, Carta
Base d'asta
Lot 1: Rudolf Schweitzer-Cumpăna (1886-1975) - Un muscal din Bucureștiul vechi (...)