Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Matita, Carta |
| | Bronisław Tomecki (1905 Sosnowiec - 1994 Warszawa) "Na morzu", 1963 r. (...) |
| | PLN 400 - PLN 600 (EUR 93 - EUR 139) |
| | Autor Nieznany (XX w.) Pejzaż z aniołem stróżem druk/papier, 23 x 31,4 (...) |
| | Autor Nieznany (XX w.) Z cyklu "Horyzont", 1984 r. linoryt/papier, 8 x 11 cm (...) |
| | Autor Nieznany (XX w.) Kompozycja abstrakcyjna, 1975 r. wycisk/papier, 37,5 x (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | Autor Nieznany (XX w.) Para, 1976 r. litografia barwna/papier, 42 x 29 cm (...) |