10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2015-07-09
127

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2015-07-09

"Artoutlet"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 127, pagine da 1 a 26, pagina corrente 1
Św. Jerzy walczący ze smokiem
RUSSIAN SCHOOL,Św. Jerzy walczący ze smokiem,Desa Unicum PL 2015-07-09
Numero di lotto 242
Tecnica mista
Base d'asta
Aggiudicazione
Ikona - Św. Jerzy walczący ze smokiem, 1 ćw. XX w. Rosja 4,2 x 3,6 cm deska, (...)
Akt na krześle
SAWICZEWSKI Stanislaus 1866-1943,Akt na krześle,Desa Unicum PL 2015-07-09
Numero di lotto 95
Sanguigna
Base d'asta
Aggiudicazione
Stanisław Sawiczewski (1866 - 1943) Akt na krześle sangwina/papier 34,7 x 19 (...)
Pejzaż z drogą
ANONYMOUS,Pejzaż z drogą,Desa Unicum PL 2015-07-09
Numero di lotto 101
Olio, Tela
PLN 500 - PLN 1.500 (EUR 119 - EUR 356)
Base d'asta
PLN 100 (EUR 24)
Aggiudicazione
PLN 300 (EUR 71)
31.00 X 45.00 cm
Autor nierozpoznany Pejzaż z drogą, 1946 r. olej/płótno 31 x 45 cm
Bukiet polnych kwiatów
ANONYMOUS,Bukiet polnych kwiatów,2000,Desa Unicum PL 2015-07-09
Numero di lotto 68
Acquarello
PLN 500 - PLN 1.000 (EUR 119 - EUR 237)
Base d'asta
PLN 100 (EUR 24)
Aggiudicazione
PLN 400 (EUR 95)
2000
51.00 X 36.00 cm
Bukiet polnych kwiatów, 2000 r. akwarela/papier 51 x 36 cm sygnowany i datowany p.d.: 'J.Krassowska 2000'
Irysy
ANONYMOUS,Irysy,Desa Unicum PL 2015-07-09
Numero di lotto 69
Acquarello
Base d'asta
PLN 100 (EUR 24)
Aggiudicazione
PLN 500 (EUR 119)
51.00 X 36.00 cm
Irysy , 2001 r. akwarela/papier 51 x 36 cm sygnowany i datowany p.d.: 'J.Krassowska | 2001'