Św. Jerzy walczący ze smokiem |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | Ikona - Św. Jerzy walczący ze smokiem, 1 ćw. XX w. Rosja 4,2 x 3,6 cm deska, (...) |
Tecnica | | Sanguigna |
| | Stanisław Sawiczewski (1866 - 1943) Akt na krześle sangwina/papier 34,7 x 19 (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | PLN 500 - PLN 1.500 (EUR 119 - EUR 356) |
| | Autor nierozpoznany Pejzaż z drogą, 1946 r. olej/płótno 31 x 45 cm |
Tecnica | | Acquarello |
| | PLN 500 - PLN 1.000 (EUR 119 - EUR 237) |
| | Bukiet polnych kwiatów, 2000 r. akwarela/papier 51 x 36 cm sygnowany i datowany p.d.: 'J.Krassowska 2000' |
Tecnica | | Acquarello |
| | Irysy , 2001 r. akwarela/papier 51 x 36 cm sygnowany i datowany p.d.: 'J.Krassowska | 2001' |