10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2002-04-25
75

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2002-04-25

"116 Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 75, pagine da 1 a 15, pagina corrente 1
OFICER JANCZARÓW POLSKICH
LEPRINCE Jean Baptiste 1734-1781,OFICER JANCZARÓW POLSKICH,1771,Desa Unicum PL 2002-04-25
Numero di lotto 67
Acquaforte, Acquatinta
Aggiudicazione
PRINCE LE Jean-Baptiste PRINCE LE Jean-Baptiste OFICER JANCZARÓW POLSKICH, (...)
JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770
LEPRINCE Jean Baptiste,JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770,1770,Desa Unicum 2002-04-25
Numero di lotto 68
Acquaforte
Aggiudicazione
PRINCE LE Jean-Baptiste JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770 (...)
STRUMIEŃ W ŚNIEGU
BUDZYŃSKI Andrzej,STRUMIEŃ W ŚNIEGU,Desa Unicum PL 2002-04-25
Numero di lotto 141
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tavola
Aggiudicazione
BUDZYŃSKI Andrzej STRUMIEŃ W ŚNIEGU olej na tekturze, 27 x 35 cm, sygnowany u (...)
1896 - 1944
PORTRET MŁODEJ KOBIETY
PEKALSKI Leonard 1896-1944,PORTRET MŁODEJ KOBIETY,1934,Desa Unicum PL 2002-04-25
Numero di lotto 80
Acquarello
Aggiudicazione
PĘKALSKI LeonardPORTRET MŁODEJ KOBIETY, 1934 akwarela, brystol naklejony na (...)
POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI
MARCZEWSKI Leonard,POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI,Desa Unicum PL 2002-04-25
Numero di lotto 145
Terracotta
Aggiudicazione
MARCZEWSKI Leonard POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI terakota, wysokość 46 cm, (...)