OFICER JANCZARÓW POLSKICH |
Tecnica | | Acquaforte, Acquatinta |
| | PRINCE LE Jean-Baptiste PRINCE LE Jean-Baptiste OFICER JANCZARÓW POLSKICH, (...) |
JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770 |
Tecnica | | Acquaforte |
| | PRINCE LE Jean-Baptiste JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770 (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | BUDZYŃSKI Andrzej STRUMIEŃ W ŚNIEGU olej na tekturze, 27 x 35 cm, sygnowany u (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | PĘKALSKI LeonardPORTRET MŁODEJ KOBIETY, 1934 akwarela, brystol naklejony na (...) |
POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI |
Tecnica | | Terracotta |
| | MARCZEWSKI Leonard POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI terakota, wysokość 46 cm, (...) |