Tecnica | | Litografia |
| | 4 Ulf Greber, litografi, 36/324, 85X68 (...) |
Tecnica | | Olio |
| | 7 Gert Aspelin, olja, 'Afrika' 1970. 63X94 (...) |
Tecnica | | Tecnica mista |
| | 8 Horst Janssen, blandteknik, 49X61 (...) |
Tecnica | | Olio |
| | 20 Richard Björklund, olja, båtar i hamn, 1943, 45X66 (...) |
Tecnica | | Olio |
| | 21 Gustav Arne, olja, venmotiv, 48X49 (...) |