Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Russisk ikon i monter "Guds mor fra Kashan". (30,5x25,5cm) |
Tecnica | | Tempera |
| | Ikon, Stroganov skolen, 1800-tallet. (35x31cm) |
Tecnica | | Litografia |
| | Jim DINE (1935-) F.lito. "The Confetti heart", sign. 1985. (60x50cm) |
Tecnica | | Olio |
| | Hariton PUSHWAGNER (1940-) Opl. "Fra en seilskute", sign. (50x74cm) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Tor HOFF (1925-1976) Opp. "Komposisjon", sign. 1969. (62x62cm) |