10107
Blomqvist
Oslo
Norway
2013-05-14
58

BLOMQVIST

Norway, Oslo, 2013-05-14

"Vaarauksjon"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 58, pagine da 1 a 12, pagina corrente 1
1909 - 1987
Komposisjon, No. 21
BERGMAN Anna Eva 1909-1987,Komposisjon, No. 21,1959,Blomqvist NO 2013-05-14
Numero di lotto 10
Tecnica mista, Carta
Aggiudicazione
Anna-Eva Bergman Stockholm 1909 - Grasse, Frankrike 1987 Komposisjon, No. (...)
Blomster i vase
SKREDSVIG Christian Eriksen 1854-1924,Blomster i vase,Blomqvist NO 2013-05-14
Numero di lotto 47
Olio, Tela
Aggiudicazione
Christian Skredsvig Modum 1854 - Eggedal 1924 Olje på lerret, 40x27 Signert (...)
1882 - 1959
Kvinneportrett
KROHN Xan 1882-1959,Kvinneportrett,Blomqvist NO 2013-05-14
Numero di lotto 93
Olio
Xan Krohn Bergen 1882 - Oslo 1959 Olje på lerret, 58x39 cm Signert nede til (...)
Kvinne som karder
DIETRICHSON Mathilde 1837-1921,Kvinne som karder,1890,Blomqvist NO 2013-05-14
Numero di lotto 3
Olio, Tela
Aggiudicazione
Mathilde Dietrichson Christiania 1837 - d. sst. 1921 Kvinne som karder, 1890 (...)
Stilleben med blomster og frukt
BORGHILD LÆRUM RØED 1877-1959,Stilleben med blomster og frukt,1924,Blomqvist NO 2013-05-14
Numero di lotto 86
Olio, Tela
Aggiudicazione
Borghild Røed Lærum Hvitsten 1877 - Bærum 1959 Olje på lerret, 76x100 Signert (...)