Tecnica | | Tecnica mista, Carta |
| | Anna-Eva Bergman Stockholm 1909 - Grasse, Frankrike 1987 Komposisjon, No. (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Christian Skredsvig Modum 1854 - Eggedal 1924 Olje på lerret, 40x27 Signert (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Xan Krohn Bergen 1882 - Oslo 1959 Olje på lerret, 58x39 cm Signert nede til (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Mathilde Dietrichson Christiania 1837 - d. sst. 1921 Kvinne som karder, 1890 (...) |
Stilleben med blomster og frukt |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Borghild Røed Lærum Hvitsten 1877 - Bærum 1959 Olje på lerret, 76x100 Signert (...) |