10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2018-03-20
184

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2018-03-20

"Art Nouveau And Art Deco"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 184, pagine da 1 a 37, pagina corrente 1
1884 - 1951
Zelfportret
MALHERBE William 1884-1951,Zelfportret,Bernaerts BE 2018-03-20
Numero di lotto 343
Tela
Base d'asta
WILLIAM MALHERBE (1884-1951) Zelfportret. Doek op karton. Niet getekend. 45 x (...)
Compositie
ANONYMOUS,Compositie,Bernaerts BE 2018-03-20
Numero di lotto 385
Originale (Opera Firmata)
Tela
EUR 100 - EUR 150
Base d'asta
EUR 100
72.00 X 94.00 cm
ONLEESBAAR / ILLISIBLE (H. Foto?) Compositie. Doek. Getekend en gedateerd linksonder '.... 94'. 72 x 94 ONLEESBAAR / ILLISIBLE (H. Foto?) Composition. Toile. Signée et datée en bas à gauche '...94'. 72 x 94 ONLEESBAAR / ILLISIBLE (H. Foto?) ILLEGIBLE (H. (...)
1884 - 1951
Design/for a panel
MALHERBE William 1884-1951,Design/for a panel,Bernaerts BE 2018-03-20
Numero di lotto 327
Pittura
Base d'asta
Aggiudicazione
WILLIAM MALHERBE (1884-1951) 'Design/for a panel' (Paris 1922) Board. Niet (...)
Koppel met kat voor windmolen
KASS Joel 1937,Koppel met kat voor windmolen,Bernaerts BE 2018-03-20
Numero di lotto 396
Originale (Opera Firmata)
Tela
Base d'asta
JOEL KASS (°1937) Koppel met kat voor windmolen. Doek. Getekend op verso 'Joel (...)
1884 - 1951
Mansportret
MALHERBE William 1884-1951,Mansportret,Bernaerts BE 2018-03-20
Numero di lotto 344
Tela
Base d'asta
WILLIAM MALHERBE (1884-1951) Mansportret. Doek. Niet getekend. Niet in kader. (...)