10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2017-05-02
245

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2017-05-02

"Art And Antiques - Old Master"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 245, pagine da 1 a 49, pagina corrente 1
Zelfportret
LALMOND SIMON,Zelfportret,1898,Bernaerts BE 2017-05-02
Numero di lotto 255
Doek
SIMON LALMOND XIX-XX Zelfportret. Doek. Getekend en gedateerd linksboven (...)
1859 - 1945
Le bûcheron
DROUOT Edouard 1859-1945,Le bûcheron,Bernaerts BE 2017-05-02
Numero di lotto 360
Bronzo
EDOUARD DROUOT (1854-1945) 'Le bûcheron' Brons, olijfgroene patina. Getekend (...)
Beraadslaging in de kerker
ANONYMOUS,Beraadslaging in de kerker,1870,Bernaerts BE 2017-05-02
Numero di lotto 369
Tavola
1870
34.00 X 41.00 cm
ONLEESBAAR 2/2 XIX Beraadslaging in de kerker. Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd onderaan 'F.Douvie 1870 à...' (?). Afmetingen : 34 x (...)
De paardenstal
de Brackeleer Henri 1840-1888,De paardenstal,Bernaerts BE 2017-05-02
Numero di lotto 411
Tavola
HENRI DE BRAEKELEER (1840-1888) De paardenstal. Paneel. Eigentijdse vergulde (...)
Corpus Christi
ANONYMOUS,Corpus Christi,c.1900,Bernaerts BE 2017-05-02
Numero di lotto 169
Avorio
Aggiudicazione
EUR 100
c.1900
18.00 X 0 cm
Corpus Christi. Gescupteerd ivoor. In verguld houten schrijn, achter glas en op rode fluweel. Circa 1900. Afmetingen : H.: (...)