10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2015-04-27
161

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2015-04-27

"Art and Antiques - Old Masters"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 161, pagine da 1 a 33, pagina corrente 1
Moeder Gods
RUSSIAN SCHOOL,Moeder Gods,Bernaerts BE 2015-04-27
Numero di lotto 45
Tecnica mista
Gevarieerd lot van twee Russische iconen beschilderd in tempera op paneel met (...)
Profeet Elias
RUSSIAN SCHOOL,Profeet Elias,Bernaerts BE 2015-04-27
Numero di lotto 46
Tempera
Russische icoon beschilderd in tempera op paneel met de profeet Elias omringd (...)
Maria met heiligen in landschap en God in de hemel
ANONYMOUS,Maria met heiligen in landschap en God in de hemel,1841,Bernaerts BE 2015-04-27
Numero di lotto 47
Olio, Tempera, Tavola
1841
29.00 X 14.00 cm
Rechthoekige icoon beschilderd in tempera op paneel met voorstelling van Maria met heiligen in landschap en God in de hemel. Gedateerd 1841. Gemonteerd op kader met fluweel. Beschadigd rechterbovenhoek. Afmetingen : 29 x 14
Moeder Gods en drie scènes uit haar leven
RUSSIAN SCHOOL,Moeder Gods en drie scènes uit haar leven,Bernaerts BE 2015-04-27
Numero di lotto 53
Olio, Tempera, Tavola
Vierdelige Russische icoon beschilderd in tempera op paneel met de Moeder Gods (...)
Madonna van Kazan en de Feodorskaja
RUSSIAN SCHOOL,Madonna van Kazan en de Feodorskaja,Bernaerts BE 2015-04-27
Numero di lotto 55
Olio, Tempera, Tavola
Russische icoon beschilderd in tempera op paneel met voorstelling van de (...)