Religieus tafereel voor brug met bogengalerij |
Tecnica | | Pittura |
| | ANONIEM circa 1800 Religieus tafereel voor brug met bogengalerij. Olieverfschets op achtkantig paneel. Horizontale barsten. Eigentijds, verguld Louis XVI kadertje met geregen geld en parellijst. Afmetingen : 27.5 x (...) |
Zuiders landschap met koppel aan het water en stad in de verte |
Tecnica | | Doek |
| | ONLEESBAAR Engels vroeg XIX Zuiders landschap met koppel aan het water en stad in de verte. Doek. Resten van signatuur (J.Wils..?). Afmetingen : 40.5 x (...) |
Portret van jong meisje met mand vol eieren |
Tecnica | | Pittura |
| | ANONIEM vroeg XIX Portret van jong meisje met mand vol eieren. Beschilderd op ivoor. Gevat in een vergulde kader. Afmetingen : 12.5 x (...) |
Zuiders landschap met schapenhoeder |
Tecnica | | Pittura |
| | CHARLES VAN DER EYCKEN (1809-1891) Zuiders landschap met schapenhoeder. Paneel (...) |
Heuvelachtig landschap met reizigers en met herders bij hoeve |
Attribuzione | | Allievo |
Tecnica | | Doek |
| | A. DUPRET Franse school midden XIX Heuvelachtig landschap met reizigers en met (...) |