10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2011-06-23
240

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2011-06-23

Catalogo dei Lotti in Asta

"Books, Prints and Drawings"

Totali 240, pagine da 1 a 48, pagina corrente 1
Zelfportret
JAN STEENHOF Willem 1863-1932,Zelfportret,Bernaerts BE 2011-06-23
Numero di lotto 1552
Disegno
WILLEM JAN STEENHOF(1863-1932) Zelfportret. Krijtlitho. In kader. Afmetingen : (...)
Kruisiging
ANONYMOUS,Kruisiging,1968,Bernaerts BE 2011-06-23
Numero di lotto 1558
Disegno
1968
50.00 X 33.00 cm
ANONIEM XX Kruisiging. Kleurenlitho. Getekenden gedateerd '...1968'. Gen.1/25. In kader. Afmetingen : 500 x 330 mm Verkoopdatum : 23/06/2011
Vijver
COOREVITS RAF 1934,Vijver,Bernaerts BE 2011-06-23
Numero di lotto 1568
Disegno
RAF COOREVITS(1934) Vijver. Ets.Kunstenaarsproef. Getekend in potlood 'R (...)
1920 - 1998
'La sourcede Jouvence'
MARA Pol 1920-1998,'La sourcede Jouvence',1994,Bernaerts BE 2011-06-23
Numero di lotto 1569
Pittura
POL MARA(1920-1998) 'La sourcede Jouvence' (1994). Zeefdruk. Getekend in (...)
Kerk bij het water
BRADSHAW J. Champion 1800-1900,Kerk bij het water,Bernaerts BE 2011-06-23
Numero di lotto 1573
Acquarello
L. CHAMPION Kerk bij het water. Kleurenets.Getekend in potlood. Bijgevoegd: (...)