Tecnica | | Disegno |
| | WILLEM JAN STEENHOF(1863-1932) Zelfportret. Krijtlitho. In kader. Afmetingen : (...) |
Tecnica | | Disegno |
| | ANONIEM XX Kruisiging. Kleurenlitho. Getekenden gedateerd '...1968'. Gen.1/25. In kader. Afmetingen : 500 x 330 mm Verkoopdatum : 23/06/2011 |
Tecnica | | Disegno |
| | RAF COOREVITS(1934) Vijver. Ets.Kunstenaarsproef. Getekend in potlood 'R (...) |
Tecnica | | Pittura |
| | POL MARA(1920-1998) 'La sourcede Jouvence' (1994). Zeefdruk. Getekend in (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | L. CHAMPION Kerk bij het water. Kleurenets.Getekend in potlood. Bijgevoegd: (...) |