Tecnica | | Olio |
| | Irányi Iritz Sándor (1890-1975): Adriai félsziget Olaj, vászon, 81,5 x 111,5 (...) |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio |
| | Schéner Mihály (1923-2009): Mediterrán kikötő Olaj, farost, 50 x 70 cm J.j.l.: (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Tópart I., 1958 Olaj, papír, 21,5 x 30,5 cm (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Tópart II., 1959 Olaj, papír, 21,5 x 30,5 cm (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Tópart III. Olaj, papír, 21,5 x 30,5 cm J.j.l.: (...) |