Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Acrilico |
| | Little Square Cat Pisica Pătrată n. 1979, Călăraşi acrilic pe lemn, 6 × 5 × 5 cm |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Spring Kitră n. 1981, Târgoviște ulei pe pânză, 20 × 20 cm, semnat lateral (...) |
Tecnica | | Biro, Cartone |
| | Autoportret [1999] Francois Pamfil 1940, Sibiu - 2012 |
Tecnica | | Biro, Cartone |
| | Tarantula [1998] Sorin Tara (von Neudorf) n. 1974, Luduş , Mureş |
Composition surréaliste VII |
Tecnica | | Litografia |
| | Composition surréaliste VII [1977] Jules Perahim 1914, Bucureşti - 2008, Paris (...) |