Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Berchem Nicolaes - Pastorale 17. století sign. LD Berchem olej, dřevěná deska, (...) |
Tecnica | | Olio, Tavola |
| | Kupka František - Jupiter v Olympii kolem 1909 sign. PD Kupka olej, tuš, (...) |
Tecnica | | Pittura |
| | Špillar Karel - Zasněná dívka sign. PD K. Špillar kvaš, barevné křídy, karton (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Bukovac Vlaho - Ženský akt 1897 sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897 olej, (...) |
Krojovaná dívka s košíkem ovoce |
Tecnica | | Pastelli |
| | Mucha Alfons - Krojovaná dívka s košíkem ovoce sign. PD Mucha pastel, tuš, (...) |