10048
Art Consulting
Brno
Czech Republic
2017-03-24
172

ART CONSULTING

Czech Republic, Brno, 2017-03-24

"Art items And paintings"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 172, pagine da 1 a 35, pagina corrente 1
1620 - 1683
Pastorale
BERCHEM Nicolaes 1620-1683,Pastorale,Art Consulting CZ 2017-03-24
Numero di lotto 1
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tavola
Aggiudicazione
Berchem Nicolaes - Pastorale 17. století sign. LD Berchem olej, dřevěná deska, (...)
1871 - 1957
Jupiter v Olympii
Kupka František 1871-1957,Jupiter v Olympii,1909,Art Consulting CZ 2017-03-24
Numero di lotto 2
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tavola
Aggiudicazione
Kupka František - Jupiter v Olympii kolem 1909 sign. PD Kupka olej, tuš, (...)
1871 - 1939
Zasněná dívka
SPILLAR Karel 1871-1939,Zasněná dívka,Art Consulting CZ 2017-03-24
Numero di lotto 3
Originale (Opera Firmata)
Pittura
Aggiudicazione
Špillar Karel - Zasněná dívka sign. PD K. Špillar kvaš, barevné křídy, karton (...)
1855 - 1922
Ženský akt
BUKOVAC Vlaho 1855-1922,Ženský akt,1897,Art Consulting CZ 2017-03-24
Numero di lotto 4
Originale (Opera Firmata)
Olio, Tela
Bukovac Vlaho - Ženský akt 1897 sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897 olej, (...)
1860 - 1939
Krojovaná dívka s košíkem ovoce
MUCHA Alphonse 1860-1939,Krojovaná dívka s košíkem ovoce,Art Consulting CZ 2017-03-24
Numero di lotto 5
Originale (Opera Firmata)
Pastelli
Aggiudicazione
Mucha Alfons - Krojovaná dívka s košíkem ovoce sign. PD Mucha pastel, tuš, (...)