10048
Art Consulting
Prague
Czech Republic
2014-02-16
194

ART CONSULTING

Czech Republic, Prague, 2014-02-16

"EXCLUSIVE COLLECTION OF IMAGES"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 194, pagine da 1 a 39, pagina corrente 1
Lesní krajina
HARTMANN Johannes Jacob 1680-1728,Lesní krajina,Art Consulting CZ 2014-02-16
Numero di lotto 1
Originale (Opera Firmata)
Olio
Hartmann Jan Jakub - Lesní krajina nezjištěna olej, dřevěná deska 50 x 74 cm (...)
1886 - 1977
Krajina z Polabí
NOWAK Vilem 1886-1977,Krajina z Polabí,Art Consulting CZ 2014-02-16
Numero di lotto 15
Originale (Opera Firmata)
Olio
Nowak Willi - Krajina z Polabí PD Willi Nowak olej, plátno 60 x 79 (...)
Proporce
PREISSIG Vojtech Adalbert 1873-1944,Proporce,Art Consulting CZ 2014-02-16
Numero di lotto 18
Originale (Opera Firmata)
Acquarello
Preissig Vojtěch - Proporce LD monogram PV tužka, akvarel 14 x 14 cm na rubu (...)
1871 - 1957
Kompozice
Kupka František 1871-1957,Kompozice,Art Consulting CZ 2014-02-16
Numero di lotto 19
Originale (Opera Firmata)
Pastelli
Kupka František - Kompozice LD Kupka, na rubu autorské razítko Frank KUPKA, 7. (...)
1898 - 1995
Levitující postavy
BAUCH Jan 1898-1995,Levitující postavy,1975,Art Consulting CZ 2014-02-16
Numero di lotto 31
Originale (Opera Firmata)
Olio
Bauch Jan - Artisté - Levitující postavy 1975 LN Jan Bauch 1975 olej, plátno (...)