Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio |
| | Hartmann Jan Jakub - Lesní krajina nezjištěna olej, dřevěná deska 50 x 74 cm (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Nowak Willi - Krajina z Polabí PD Willi Nowak olej, plátno 60 x 79 (...) |
Tecnica | | Acquarello |
| | Preissig Vojtěch - Proporce LD monogram PV tužka, akvarel 14 x 14 cm na rubu (...) |
Tecnica | | Pastelli |
| | Kupka František - Kompozice LD Kupka, na rubu autorské razítko Frank KUPKA, 7. (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Bauch Jan - Artisté - Levitující postavy 1975 LN Jan Bauch 1975 olej, plátno (...) |