Tecnica | | Cartone |
| | Nowak Willi -Koupání sign. PD Willi Nowak akvarel, karton 35 x 26 cm (výřez) |
Mrtvý Kristus s dvojicí andělů |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio |
| | Autor neurčen(1.pol. 18. stol.) - Mrtvý Kristus s dvojicí andělů sign. nezjištěna olej, plátno 138,5 x 177 cm |
Pohled na klášter Sv. Anny v Čechách |
Tecnica | | Olio |
| | Postl Karel -Pohled na klášter Sv. Anny v Čechách sign. PD C: Postl 1805 olej, (...) |
Visigothický král Wamba navštívil Svatého Jiljí v jeho poustevně |
Tecnica | | Olio |
| | Palko FranzAnton - Visigothický král Wamba navštívil Svatého Jiljí v (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Neznámýholandský autor - Hospodská scéna sign. nezjištěna olej, plátno, rentolováno 27 x 40,5 cm |