10048
Art Consulting
Brno
Czech Republic
2010-06-20
177

ART CONSULTING

Czech Republic, Brno, 2010-06-20

Catalogo dei Lotti in Asta

"Art items and paintings auctions"

Totali 177, pagine da 1 a 36, pagina corrente 1
1886 - 1977
Willi -Koupání
NOWAK Vilem 1886-1977,Willi -Koupání,Art Consulting CZ 2010-06-20
Numero di lotto 80
Cartone
Nowak Willi -Koupání sign. PD Willi Nowak akvarel, karton 35 x 26 cm (výřez)
Mrtvý Kristus s dvojicí andělů
ANONYMOUS,Mrtvý Kristus s dvojicí andělů,Art Consulting CZ 2010-06-20
Numero di lotto 1
Originale (Opera Firmata)
Olio
138.50 X 177.00 cm
Autor neurčen(1.pol. 18. stol.) - Mrtvý Kristus s dvojicí andělů sign. nezjištěna olej, plátno 138,5 x 177 cm
1774 - 1818
Pohled na klášter Sv. Anny v Čechách
POSTL Karel 1774-1818,Pohled na klášter Sv. Anny v Čechách,1805,Art Consulting CZ 2010-06-20
Numero di lotto 2
Originale (Opera Firmata)
Olio
Postl Karel -Pohled na klášter Sv. Anny v Čechách sign. PD C: Postl 1805 olej, (...)
1717 - 1766
Visigothický král Wamba navštívil Svatého Jiljí v jeho poustevně
PALKO Franz Anton,Visigothický král Wamba navštívil Svatého Jiljí v ,Art Consulting 2010-06-20
Numero di lotto 3
Originale (Opera Firmata)
Olio
Palko FranzAnton - Visigothický král Wamba navštívil Svatého Jiljí v (...)
Hospodská scéna
ANONYMOUS,Hospodská scéna,Art Consulting CZ 2010-06-20
Numero di lotto 4
Originale (Opera Firmata)
Olio
27.00 X 40.50 cm
Neznámýholandský autor - Hospodská scéna sign. nezjištěna olej, plátno, rentolováno 27 x 40,5 cm