10880
Aeko
Hasselt
Belgium
2010-05-31
100

AEKO

Belgium, Hasselt, 2010-05-31

Catalogo dei Lotti in Asta

"Gecatalogiseerde kunst en antiekveiling"

Totali 100, pagine da 1 a 20, pagina corrente 1
De kloostergang van Tongeren
ANONYMOUS,De kloostergang van Tongeren,Aeko BE 2010-05-31
Numero di lotto 22
Anonimo
Litografia
EUR 30 - EUR 40
De kloostergang van Tongeren, lithografie uit de 19de eeuw,
Duits stadsgezicht
ANONYMOUS,Duits stadsgezicht,Aeko BE 2010-05-31
Numero di lotto 23
Anonimo
Acquaforte
EUR 30 - EUR 40
8.00 X 13.00 cm
Duits stadsgezicht Ets 8 x 13 cm
Le Chemin Valois
Soulas Francois 1932,Le Chemin Valois,Aeko BE 2010-05-31
Numero di lotto 24
Pittura
Soulas François ((° 1932)) 'Le Chemin Valois' ets gesigneerd Soulas, 12/50, 18 (...)
De haven van Nieuwpoort
Charles Oleffe Auguste 1867-1951,De haven van Nieuwpoort,Aeko BE 2010-05-31
Numero di lotto 25
Acquaforte
Oleffe Auguste Charles (1867 - 1951) De haven van Nieuwpoort Ets van Auguste (...)
1925 - 1993
Les Quatre forces Kleurenets
CARCAN Rene 1925-1993,Les Quatre forces Kleurenets,Aeko BE 2010-05-31
Numero di lotto 26
Originale (Opera Firmata)
Pittura
Les Quatre forces Kleurenets, 50/99 Gesigneerd: René Carcan 13 x 9 cm