Vltav

Vltav
Masarykovo Nábřeží 36 Praha 1
110 00
Prague
cz
224 930 340
224 934 608
info@galerie-vltavin.cz
Visiter le Site
Masarykovo Nábřeží 36 Praha 1, Prague, CZ

Quelques oeuvres mises en vente chez Vltav sélectionnées dans la database d’Arcadja Auctions
oeuvres dart sélectionnées

Feuilletez la liste des ventes aux enchères de Vltav qu’Arcadja a suivi pour vous.
Liste des ventes aux enchères pour Vltav

Quelques oeuvres mises en vente chez Vltav

Jan Konupek - Otrok

Jan Konupek - Otrok

Estimation:

Vente aux Enchères: Vltav -23 mars 2011 - Prague
Numéro de lot: 131
Jan Konůpek (1883-1950) Otrok tužka, tuš, akvarel, papír, 52,5 x 37cm, PD monogr. Kpk, žák prof. Kouly a Schultze naČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A.de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Josef Sima - Krajina

Josef Sima - Krajina

Original 1960
Estimation:

Vente aux Enchères: Vltav -18 avr. 2013 - Prague
Numéro de lot: 95
Josef Šíma (1891-1971) Krajina litografie, 1960, 30,5 x 23 cm, sign. PD J. Šíma 60, rám, 1 z 9 litografií pro soubor Roger Gilbert - Lecomte, Sacre et Massacre de l´amour, vydal Paul Facchetti, 1960, uvedeno v katalogu Sima, musée d´Art Moderne de la Ville de Paris, č. 35, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand Jeu Vyvolávací cena: 14000 CZK Ukončení prvního podání: 18.04.2013 14:00 Aktuální cena: 14000 CZK (560 €) Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Oldrich Kerhart - Krajina U Poděbrad

Original 1937
Estimation:

Numéro de lot: 1
Karel Oberthor - Poslové Z Jiné Galaxie

Original 1993
Estimation:

Numéro de lot: 142
Karel Oberthor (1921-1996) Poslové z jiné galaxie litografie, pastel, 1993, 59,8 x 43,8 cm, sign. PD K. Oberthor 93, pasparta, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Jirí Chadima - Cesta K Molu

Jirí Chadima - Cesta K Molu

Estimation:

Vente aux Enchères: Vltav -19 juin 2014 - Prague
Numéro de lot: 10
Produits
Abonnements
Abonnements

Qui sommes-nous