Pod Karlovým mostem - Přístaviště |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Lithographie |
| | Karel Oberthor (1921-1996) Pod Karlovým mostem - Přístaviště litografie, 30,6 (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Karel Oberthor (1921-1996) Labe od Štětí litografie, 1962, 19,6 x 37,2 cm, (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Cyril Bouda (1901-1984) Kamenolom litografie, 35 x 49 cm, sign. PD C Bouda, (...) |
Technique | | Lithographie |
| | R. Bürger Pramen Labe litografie, 16,3 x 24 cm, litografii vytiskl F. Weider, (...) |
Technique | | Lithographie |
| | R. Bürger Králův Dvůr litografie, 16 x 23,8 cm, litografii vytiskl F. Weider, (...) |