Technique | | Lithographie |
| | Milan Staněk (1931) Les litografie, 2003, 9,5 x 23 cm, sign. PD M. Staněk 03, (...) |
Technique | | Pastel |
| | Václav Benedikt (1952) Zápas barev pastel, papír, 1999, 23,5 x 30 cm, sign. PD (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Michael Rittstein (1949) Probuzení litografie, 1978, 14 x 18,5 cm, sign. PD M. (...) |
Křížová cesta v Jeruzalémě |
Technique | | Lithographie |
| | Jana Reinerová (1946) Křížová cesta v Jeruzalémě litografie, 37,5 x 26,5 cm, (...) |
Technique | | Huile |
| | Kaiser Krkonoše olej, sololit, 1987, 30 x 57 cm, sign. PD Kaiser 87, rám, na (...) |