Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Cornelis van Waning (1861-1929) Haven van Dordt rechtsonder get. olieverf op (...) |
Technique | | Huile, Panneau |
| | Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951) Stalwaarts gaan linksonder (...) |
| | Kavel 33 Hollandse school (rond 1900) De bruid olieverf op doek, 165x95 (...) |
| | Médard Verburgh (1886-1957) 'Ibiza' rechtsonder get. en 'Ibiza' olieverf op (...) |
| | Jan Eversen (1906-1995) Vaas met duizendschoon rechtsonder get. en gedateerd (...) |